O mnie


Mam na imię Dominika i mam 24 lata.
Moją największą pasją jest dietetyka, zdrowy styl życia i medycyna naturalna – w tych kwestiach nieustannie się rozwijam. Ponadto uwielbiam całym sercem podróże, fotografie i po prostu cieszyć się życiem.

Jestem na diecie roślinnej już prawie od trzech lat. Jednak nie zawsze żyłam w ten sposób – świadomy i zdrowy. Kilka lat temu do zmian zmobilizowały mnie moje liczne problemy zdrowotne. Postanowiłam wziąć sprawy we własne ręce i dzięki diecie roślinnej oraz innym zmianom w swoim stylu życia pozbyłam się zdecydowanej większości moich schorzeń m.in. niedoczynność tarczycy Hashimoto. Decyzję o przejściu na dietę roślinną uważam za jedną z najlepszych decyzji w moim życiu.

Na mojej stronie chcę dzielić się z Wami swoim stylem życia, zdrowym odżywianiem, pysznymi przepisami, przemyśleniami, podróżami a także wieloma innymi tematami związanymi z tym jak żyje na codzień.

Chcę pokazywać Wam, że dieta roślinna nie jest niesmaczna i nudna, a zdrowy styl życia skomplikowany i wymagający wielu poświęceń.

Na chwilę obecną to tyle – więcej na pewno dowiesz się na mój temat z wpisów na blogu!

Instagram